Sign in
  Rishikimi GGPoker

  Rishikimi GGPoker

  Rishikimi i plotë i GGPoker . Mësoni rreth promovimeve, programeve kompjuterike, lojërave dhe turneve të disponueshme kur bashkoheni.

  • Kodi i Bonusit GGPoker
  • A është GGPoker i mirë?
  • Të mirat dhe të këqijat
  • Softueri dhe aplikacioni GGPoker
  • Seria Botërore e Pokerit (WSOP) në GGPoker
  • Lojëra dhe Turne
  • Karakteristikat unike të produktit GGPoker
  • Promovimet e GGPoker
  • Programi i Shpërblimeve GGPoker: Bufe peshku
  • GGPoker Skins
  • Vendet e kufizuara të GGPoker
  • Opsionet e depozitimit dhe tërheqjes së GGPoker
  • Shërbimi ndaj klientit
  Që nga lansimi në Azi në vitin 2014, GGPoker është rritur duke u bërë një nga faqet më të mëdha të pokerit online në botë.

  Pjesë e Good Game Network (ose GGNetwork ), GGPoker aksesohet nga mijëra lojtarë çdo ditë në Mbretërinë e Bashkuar, në të gjithë Evropën, Azinë, Kanadanë dhe gjetkë.

  Në GGPoker , ju mund të luani ngjarje World Series Of Poker ( WSOP ) dhe të merrni pjesë në turnetë më të mëdhenj të pokerit në internet në botë.

  Kjo faqe pokeri ofron lojëra dhe turne ekskluzive, dhe ju do të gjeni të disponueshme gjithçka nga Texas Hold'em dhe Omaha te Rush and Cash dhe All-In or Fold .

  GGPoker operohet nga NSUS Limited dhe është plotësisht i licencuar dhe rregulluar (përfshirë nga Komisioni i Kumarit në MB), duke e bërë atë një markë të sigurt dhe plotësisht legjitime të cilës mund t'i besoni.

  Kodi i Bonusit GGPoker

  Kodi i bonusit GGPoker është GOPOKER. Kodi vlen deri në 600 dollarë kur regjistroheni.

  Kodi i bonusit GOPOKER
  Bonusi i depozitës 100%
  Vlera e bonusit Ndeshje me para 600 dollarë (ose 100 dollarë në para dhe bileta)
  Shënim: Kodet e bonusit janë vetëm për lojtarët e rinj. Zbatohen termat dhe kushtet.

  Ky bonus i ri lojtari është shumë i lehtë për t'u kërkuar. Duke shkuar në faqen zyrtare në GGPoker .com, do të shihni një buton 'Regjistrohu'. Klikoni mbi të dhe futni vendin ku jetoni, si dhe adresën tuaj të emailit.

  Kur pyeteni në formularin e shkurtër të regjistrimit nëse keni një kod bonus , shkruani kodin GOPOKER.
  Pasi të jeni regjistruar, atëherë mund të kërkoni bonusin tuaj!

  undefined
  Kur të bëni depozitën tuaj të parë, do të merrni një bonus depozite 100%. Oferta e ndeshjes me para të gatshme do të shohë që GGPoker të përputhet me vlerën e depozitës tuaj deri në një maksimum prej $600. Bonusi zhbllokohet në grupe prej 5 dollarësh sa herë që gjeneroni 20 dollarë në tarifat e grumbullimit neto ose të turneut dhe është i vlefshëm për plot 90 ditë pas depozitimit, duke ju dhënë shumë kohë për të zhbllokuar ofertën maksimale të bonusit.

  Bonusi prej 600 dollarësh është oferta më e njohur për lojtarët e rinj, por nëse preferoni, mund të zgjidhni një ofertë bonus më të ulët prej 100 dollarësh, e cila jepet si para në dorë dhe bileta.

  Regjistrimi dhe bërja e asaj depozite të parë zgjat më pak se një minutë, dhe pasi ta keni bërë këtë, mund të kërkoni bonusin tuaj!

  A është GGPoker i mirë?

  Po! Ky është një nga faqet më të njohura dhe më të besuara të pokerit online në botë.

  Të mirat dhe të këqijat

  Pro
  • Bonus bujar i mirëseardhjes
  • Shumë lojëra dhe turne ekskluzive
  • Xhekpote të mëdha
  • Ngjarjet WSOP
  Kundër
  • Nuk disponohet në çdo vend
  • Disa lojtarë mund ta shohin sistemin e shpërblimeve si të ndërlikuar
  Përveç ofrimit të lojtarëve të rinj një bonus bujare mirëseardhjeje prej 600 dollarësh, do të gjeni shumë lojëra dhe turne të disponueshme çdo ditë, shpesh me jackpote të mëdha. Të jesh në gjendje të hysh drejtpërdrejt në ngjarjet WSOP është gjithashtu një barazim i madh.

  Softueri GGPoker është i shkëlqyeshëm dhe funksionon jashtëzakonisht mirë në PC dhe Mac, përveç pajisjeve Android dhe iOS, dhe lojtarët mund të përfitojnë sa më shumë nga një numër promovimesh fitimprurëse, si dhe nga programi i shpërblimeve të besnikërisë ' Fish Buffet '.

  Mbështetja e klientit është shumë e mirë, me përgjigje të shpejta ndaj pyetjeve.

  Softueri dhe aplikacioni GGPoker

  GGPoker ka softuer të klasit botëror. Aplikacioni GGPoker është i disponueshëm në PC, Mac dhe pajisje celulare.

  Pasi të jeni regjistruar në GGPoker , mund ta shkarkoni aplikacionin direkt në kompjuterin tuaj ose mund ta shkarkoni për celular në pajisjet Android ose iOS. Për të marrë aplikacionin, thjesht hyni në llogarinë tuaj dhe më pas prekni 'Shkarko Tani'. Aplikacioni do të shkarkohet automatikisht në pajisjen tuaj.

  Duhen vetëm një ose dy minuta për të konfiguruar aplikacionin dhe është shumë i lehtë për t'u përdorur. Softueri është i shkëlqyeshëm dhe navigimi është i thjeshtë, duke ju lejuar të hyni shpejt në turne jackpot.

  Nëse jeni i ri në pokerin online, ose nëse jeni një lojtar me përvojë, do ta gjeni faqen e internetit dhe aplikacionin GGPoker të lehtë për t'u përdorur. Karakteristikat përfshijnë:

  • Turne Freeroll dhe High Roller për t'u kujdesur për lojtarët e të gjitha aftësive
  • Gama e gjerë e lojërave
  • Hyrja WSOP përmes aplikacionit
  • Programi i shpërblimeve Fish Buffet i disponueshëm përmes aplikacionit

  Seria Botërore e Pokerit (WSOP) në GGPoker

  Duke pasur një llogari në GGPoker , ju mund të hyni drejtpërdrejt në ngjarjet World Series of Poker .

  World Series of Poker daton në vitin 1970 dhe është ngjarja më e madhe dhe më prestigjioze e lojërave në botë, me më shumë se 3 miliardë dollarë çmime të shpërndara deri më sot.

  Ndërsa lojtarët e pokerit në Shtetet e Bashkuara mund të hyjnë në ngjarje direkt përmes faqes së internetit WSOP , banorët ndërkombëtarë të kualifikuar për të përdorur platformën GGPoker mund të përdorin llogarinë e tyre për t'u kualifikuar në turnetë WSOP !

  Lojëra dhe Turne

  GGPoker ka një përzgjedhje të mirë lojërash për të zgjedhur, si dhe turne të përditshëm dhe ngjarje globale ku mund të gjenden jackpot deri në 5,000,000 dollarë.

  Lojtarët GGPoker kanë akses në një nga oraret më të mëdha të turneut në botën e pokerit në internet, me gjithçka nga freeroll-et deri te turnetë high roller të disponueshme, me një sërë aksionesh që i përshtaten të gjitha buxheteve.
  undefined

  Lojërat e disponueshme në GGPoker përfshijnë:

  • Texas Hold'em
  • Poker Omaha
  • All-In or Fold
  • Aof Sit and Go
  • Rush and Cash
  • 6-Max Spin and Gold
  • Spin and Gold

  Turnetë e disponueshme në GGPoker , përveç ngjarjeve WSOP , përfshijnë:

  • GGMasters
  • MILIONA
  • Saturday Session
  • Daily Guarantees
  • High Rollers
  • Bounty Hunters
  • Chinese Zodiac
  • Omaholic
  • T$ Ndërtues

  Karakteristikat unike të produktit GGPoker

  Do të gjeni shumë veçori ekskluzive dhe unike kur të bashkoheni GGPoker , duke përfshirë:

  PokerCraft : PokerCraft mban gjurmët e të gjithë udhëtimit tuaj në poker. Çdo lojë mund të riluhet, filtrohet dhe analizohet, pavarësisht se sa kohë keni kaluar në tavolinë.

  Çdo dorë që luani shtohet në bazën e të dhënave të PokerCraft sapo të përfundojë ajo dorë. Informacioni më pas mund të përdoret për të analizuar dhe përmirësuar lojën tuaj, ose për të parë pas një seance argëtuese për të ruajtur 'Momentet e dorës' të cilat mund t'i ndani me miqtë.

  Ju gjithashtu mund të kontrolloni fitimet dhe humbjet tuaja, plus mund të mbani shënime edhe për lojtarët e tjerë.

  Smart HUD : Smart HUD është përgjigja ekskluzive e GGPoker ndaj HUD-ve. Ju mund të mbani gjurmët e rivalëve tuaj, të analizoni historinë e takimeve tuaja të mëparshme dhe të mësoni stilin e kundërshtarëve tuaj me këtë veçori ekskluzive, të lirë për t'u përdorur.

  SnapCam : Regjistroni një mesazh video deri në 15 sekonda të gjatë që mund ta rishikoni dhe ta ndani me tabelën tuaj. Jeni i emocionuar pasi keni fituar një vazo të madhe? I zhgënjyer pas një dore të keqe? Tregojuni miqve tuaj se si ndiheni në 15 sekonda!

  Për të regjistruar videon tuaj, thjesht trokitni lehtë mbi ikonën e gjelbër të videos SnapCam që shihet në tryezë (pranë ikonave të emoji-ve dhe kutisë së bisedës). Kur të keni përfunduar regjistrimin, shtypni 'Dërgo' për ta ndarë atë me të gjithë të tjerët në tryezë.

  Promovimet e GGPoker

  Në vitin 2023, GGPoker shpërndau një total prej 2.3 miliardë dollarësh në para, duke përfshirë mbi 232 milionë dollarë në çmime promovuese. Do të gjeni shumë promovime ditore të disponueshme për lojtarët, të gjitha të gjetura duke shtypur skedën "Promovimet".

  Lojtarët mund të përfshihen në turne jackpot, rrotullime ditore falas dhe turne të tjera të rregullta për të marrë pjesë. Shumë nga promovimet i bëjnë lojërat me para dhe turnet jashtëzakonisht tërheqës.

  GGPoker është gjithashtu shtëpia e Fish Buffet .

  Programi i Shpërblimeve GGPoker: Bufe peshku

  Fish Buffet është programi i shpërblimeve të bazuara në nivel të GGPoker që i ndihmon lojtarët të zhbllokojnë çmime më të mëdha në para. Ndërsa kaloni në nivelet më të larta të programit, rriten edhe çmimet në para. Do të grumbulloni pikë Fish Buffet (FP) sa herë që luani një lojë.

  Ka 25 nivele të ndryshme besnikërie, duke filluar nga Plankton (i cili vlen midis 0,50 dhe 1,50 dollarë) deri te Black Shark . Për të arritur në nivelin më të lartë, lojtarët duhet të fitojnë 100,000 FP në 30 ditë (e barabartë me 1,000 dollarë raketa). Në këmbim, do të shpërbleheni me para nga 100 deri në 1000 dollarë.

  GGPoker Skins

  Edhe pse ende nuk disponohet në çdo vend, GGPoker mund të gjendet në shumë pjesë të botës. Lojtarët në disa tregje janë në gjendje të hyjnë në lëkurë të ndryshme.

  GGNetwork Asia: GGPoker fillimisht u lançua në Azi dhe ka Skins që u shërbejnë vendeve aziatike. Faqja motra e GGPoker Natural8 u shërben lojtarëve të pokerit në një numër vendesh në rajon, duke përfshirë Kinën, Indinë, Malajzinë, Filipinet, Singapori dhe Vietnami.

  GGNetwork Europe: GGPoker është i madh në Mbretërinë e Bashkuar dhe është gjithashtu i disponueshëm në një numër vendesh në të gjithë Evropën kontinentale, duke përfshirë Belgjikën, Kroacinë, Gjermaninë, Irlandën, Holandën dhe Norvegjinë.

  Disa vende në Evropë, si Estonia dhe Finlanda, shërbehen nga Olybet, ndërsa lojtarët në Rusi mund të luajnë përmes ruse ekskluzive Skin, GGPokerOK.

  GGNetwork America: GGPoker është i disponueshëm në Kanada si dhe në disa vende në Amerikën e Jugut. Në kohën e shkrimit, GGpoker ende nuk është nisur zyrtarisht në Shtetet e Bashkuara.

  Vendet e kufizuara të GGPoker

  Meqenëse disa vende nuk lejojnë pokerin në internet (ose lojërat e fatit në çfarëdo forme në disa raste), GGPoker është i kufizuar në vende duke përfshirë: Afganistan, Algjeri, Angola, Bahrein, Bullgari, Kolumbi, Kubë, Republikën Çeke, Eritrea, Etiopi, Francë, Gjeorgji. , Irani, Iraku, Italia, Jordania, Kuvajti, Libia, Lituania, Mauritania, Koreja e Veriut, Pakistani, Polonia, Portugalia, Katari, Arabia Saudite dhe Siria.

  Opsionet e depozitimit dhe tërheqjes së GGPoker

  GGPoker ka shumë opsione të ndryshme pagese – duke përfshirë Bitcoin. Opsionet e depozitimit dhe të tërheqjes mund të varen nga vendi ku jetoni, por këtu do të gjeni shumë zgjedhje.

  undefined
  Për të financuar llogarinë tuaj, thjesht shtypni butonin 'Depozitim' kur hyni në llogarinë tuaj. Metodat e pranuara të pagesës përfshijnë:

  • Viza
  • Mastercard
  • Transferte bankare
  • Bitcoin
  • Neteller
  • Skrill
  • Qivi
  • Yandex
  • Webmoney
  • Tether USD

  Shërbimi ndaj klientit

  Mund të kontaktoni me një agjent në disa mënyra, me mbështetje 24 orë në dispozicion.

  Ndihma e drejtpërdrejtë e mbështetjes është e disponueshme gjatë gjithë ditës, çdo ditë. Thjesht shtypni butonin 'Live Help' për të folur drejtpërdrejt me një agjent. Përndryshe, mund të dërgoni email në help@ ggpoker .co.uk ose cashier@ ggpoker .co.uk në varësi të pyetjes suaj, ose të përdorni një arkivë të gjerë të FAQ-ve.

  Mbështetja është gjithashtu e disponueshme përmes Discord ose Telegram .