Sign in
  Regjistrimi

  Regjistrimi

  Informacioni i regjistrimit GGPoker . Zbuloni se si të luani poker në faqen zyrtare të internetit GGPoker në vendin tuaj.

  • Informacioni i faqes në internet të GGPoker
  • Hapni një llogari GGPoker
  • Si të bashkoheni në GGPoker
  • Shkarkimi i GGPoker
  • Aplikacioni GGPoker
  • Bonusi GGPoker
  • Pyetjet e shpeshta të regjistrimit të GGPoker
  GGPoker.com mund të aksesohet nga vende të botës.

  GGPoker është një nga faqet më të njohura të pokerit në internet në botë, me mijëra lojtarë pokeri në të gjithë Evropën, Azinë dhe gjetkë që luajnë lojëra çdo ditë.

  Informacioni i faqes në internet të GGPoker


  Dhoma e Pokerit GGPoker .com
  Produktet Poker, WSOP , Kazino, Slots, Kazino Live
  Kodi i bonusit GOPOKER
  Bonusi i depozitës 100%
  Vlera e bonusit 600 dollarë
  Depozita minimale 10 dollarë
  Hyrja WSOP po
  Oferta Speciale Po + Programi i besnikërisë ' Fish Buffet '
  E rregulluar GGPoker është plotësisht i licencuar dhe i rregulluar
  E themeluar 2014
  Monedhat Dollarë amerikanë, dollarë kanadezë, real brazilian, paund GB
  Kriptovalutat Bitcoin, USDT Tether
  Aplikacioni Po – Shkarkoni në Android/iOS. Shfletuesi celular/klienti i kompjuterit është gjithashtu i disponueshëm
  Mbështetje e drejtpërdrejtë po

  Hapni një llogari GGPoker

  Përpara se të luani, duhet të hapni një llogari.

  Është e lehtë të hysh në faqen e internetit GGPoker . Përdorni lidhjet në këtë faqe për të shkuar direkt në faqen globale GGPoker ku mund të identifikoheni dhe të aksesoni tavolinat e pokerit si dhe produkte të tjera si kazinoja GGPoker .

  undefined
  Për të hapur llogarinë tuaj:

  1. Përdorni lidhjet në këtë faqe për të shkuar në GGPoker . Lidhjet tona të verifikuara ju çojnë drejtpërdrejt në faqen e regjistrimit në faqen e tyre zyrtare.
  2. Klikoni 'Regjistrohu' për të hapur shpejt një llogari. Zgjidhni vendin tuaj dhe shkruani adresën tuaj të emailit, më pas futni kodin e bonusit GGPoker GOPOKER kur të bashkoheni për të marrë një bonus depozite prej 600$.
  3. Pasi të regjistroheni, zgjidhni bonusin tuaj të pokerit.

  Ka dy oferta të ndryshme bonusi për të zgjedhur kur bashkoheni GGPoker . Ju mund të zgjidhni të kërkoni 100 dollarë në para dhe bileta falas, ose mund të përdorni kodin GOPOKER për të marrë bonus deri në 600 dollarë.

  Nëse zgjidhni bonusin 600$, që është oferta më e njohur, do të merrni 1$ bonus për çdo 1$ që depozitoni, deri në 600$ maksimale. Bonusi zhbllokohet në këste prej 5 dollarësh sa herë që gjeneroni 20 dollarë në tarifat e grumbullimit neto ose të turneut.

  Shkarkimi i GGPoker

  Pasi të jeni regjistruar, shkoni në faqen zyrtare GGPoker për t'u identifikuar. Ju mund të hyni në llogarinë tuaj duke përdorur lidhjet në këtë faqe. Futni detajet tuaja të reja të hyrjes dhe më pas mund të shkarkoni softuerin GGPoker direkt në kompjuterin tuaj ose pajisjen celulare.

  Aplikacioni GGPoker

  GGPoker është global dhe disponohet në PC, MAC dhe pajisje celulare. Pasi të jeni regjistruar në GGPoker .com, mund të shkarkoni aplikacionin celular për Android dhe iOS. Për të marrë aplikacionin, hyni në llogarinë tuaj dhe më pas prekni "Shkarko".

  Pasi aplikacioni GGPoker të shkarkohet në pajisjen tuaj, hapni skedarin (ai mund të ruhet në dosjen tuaj të Shkarkimit), zgjidhni gjuhën tuaj të preferuar dhe më pas zgjidhni 'Instalo' për të vazhduar.

  Për të nisur aplikacionin GGPoker , zgjidhni ikonën e aplikacionit pasi të ketë përfunduar instalimi në pajisjen tuaj celulare.

  Bonusi GGPoker

  Kodi i bonusit GGPoker GOPOKER lejon lojtarët e rinj të marrin bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion. Kodi zhbllokon një përputhje 100% të depozitave me vlerë deri në 600 dollarë.

  Për të marrë bonusin:

  • Regjistrohuni në GGPoker duke përdorur lidhjet në këtë faqe
  • Hapni një llogari duke përdorur adresën tuaj të emailit siç detajohet në këtë faqe
  • Kur ju pyesni nëse keni një kod bonus, shkruani kodin GOPOKER

  Pasi ta keni bërë këtë, bëni depozitën tuaj të parë të parave reale për të marrë paratë e bonusit. Do të merrni një ndeshje 100% cash në dhomën e pokerit, me deri në $600 në dispozicion.

  Pyetjet e shpeshta të regjistrimit GGPoker

  Cili është kodi i bonusit GG Poker?

  Përdorni kodin GG Poker GOPOKER kur regjistroheni në GGPoker .com për të marrë bonusin maksimal të mirëseardhjes për lojtarët e rinj.