Sign in
  Aplikacioni GGPoker

  Aplikacioni GGPoker

  Shkarkoni aplikacionin GGPoker falas në Android , iOS , PC ose Mac

  • Informacioni i aplikacionit GGPoker
  • Si të përdorni aplikacionin GGPoker
  • Kodi i Bonusit GGPoker
  • Shkarkimi i aplikacionit GGPoker
  Aplikacioni GGPoker është i disponueshëm në PC, Mac dhe pajisje celulare.

  Pasi të jeni regjistruar, mund ta shkarkoni aplikacionin direkt në kompjuterin tuaj ose mund të shkarkoni aplikacionin celular GGPoker për Android ose iOS. Për të marrë aplikacionin, thjesht hyni në llogarinë tuaj dhe më pas prekni 'Shkarko Tani'. Aplikacioni do të shkarkohet automatikisht në pajisjen tuaj.

  Shkarkimi zgjat vetëm sekonda. Pasi aplikacioni të shkarkohet në pajisjen tuaj, hapni skedarin (ai mund të ruhet në dosjen tuaj 'Shkarko'), zgjidhni gjuhën tuaj të preferuar në dritaren e Konfigurimit dhe zgjidhni 'Instalo' për të vazhduar.

  Aplikacioni ju lejon të përdorni të gjitha fushat e platformës GGPoker , duke ju lejuar të luani poker në internet, të hyni në turne, të bëni një depozitë, të kontaktoni mbështetjen e klientit dhe më shumë.

  Informacioni i aplikacionit GGPoker


  Aplikacioni Lidhja e shkarkimit
  Android po
  iOS po
  Kërkohet hapësirë e lirë 200 MB (rekomandohet 1 GB ose më shumë)
  PC Po - Windows 8 ose më i lartë ( Windows 10 rekomandohet)
  Mac Po - OS X 10.10 ose më i lartë
  Çmimi Shkarko falas
  Kodi i bonusit të aplikacionit GOPOKER
  Shënime: Aplikacioni disponohet në PC, Mac, Android dhe iOS. Android: Kërkohet OS 6.0 ose më i lartë (rekomandohet 10.0 ose më i lartë). iOS: Kërkohet iPhone 7 Plus/iPad Air 2/iPad Mini 4 ose më i lartë (iPhone X ose më i lartë, iPad 7/iPad Air 3/iPad Pro 2/iPad Mini 5 ose më i lartë i rekomanduar).

  Si të përdorni aplikacionin GGPoker

  Aplikacioni GGPoker ju lejon të bëni gjithçka, nga luajtja e lojërave të rastësishme me lojtarë të tjerë të pokerit, deri te hyrja në ngjarje WSOP.

  Pasi të keni shkarkuar aplikacionin, mund të bëheni pjesë e komunitetit GGPoker dhe të keni mundësinë të konkurroni kundër disa prej lojtarëve profesionistë të pokerit më të mirë në botë, duke përfshirë Daniel Negreanu dhe Bertrand ' ElkY ' Grospellier.

  Aplikacioni ju lejon të aksesoni të gjitha lojërat dhe turnetë GGPoker dhe do të gjeni lojëra ekskluzive për lojtarë të të gjitha niveleve:

  Lojërat e disponueshme në aplikacion përfshijnë:

  undefined
  • Spin and Gold – fitoni deri në 1200 herë çipat tuaja duke luajtur Sit n Go's
  • All In or Fold – zgjidhni midis lëvizjes së All-In ose palosjes në çdo dorë
  • Rush and Cash – nuk ka nevojë të prisni që një dorë të përfundojë pasi të keni palosur. Me GGPoker Rush & Cash, thjesht palosni para-flopin për të kaluar në një tryezë tjetër ku do t'ju jepet një dorë e re menjëherë!

  Përveç gamës së gjerë të lojërave, do të keni akses në turnetë ekskluzive GGPoker , duke përfshirë:

  • WSOP – Kualifikohuni drejtpërdrejt për ngjarjet World Series Of Poker .
  • Saturday Session - Bashkohuni me GGTeam çdo fundjavë për një ditë të plotë loje me krijuesit tuaj të preferuar të përmbajtjes.
  • MILIONA - Luaj për mundësinë për të fituar një aksion prej $5,000,000 GARANTUAR çdo javë!
  • GGMasters – Me High Rollers GGMasters . Shijoni aksionin e turneut me shumë tavolina me çmime masive, pasi këto ngjarje nënshkrimi vijnë me një grup çmimesh javore prej të paktën 3,000,000 dollarë!
  • High Rollers – GGPoker tani garanton 7 milion dollarë në javë me këto ngjarje. Bëhuni pjesë e çdo të diele për turneun më të madh në pokerin online: Super MILLION $ 10K $ me 1.5M $ të Garantuar!

  Lajme rreth aplikacionit

  Shkarkimi i aplikacionit GGPoker

  Për të shkarkuar aplikacionin, thjesht ndiqni këto hapa:

  1. Hyni në llogarinë tuaj GGPoker në pajisjen tuaj të zgjedhur (PC, Mac, celular ose tablet)
  2. Prekni " Shkarko Tani " dhe shkarkimi do të fillojë menjëherë
  3. Zgjidhni gjuhën tuaj në dritaren e konfigurimit dhe më pas prekni ' Install ' për të përfunduar instalimin

  Pasi të instalohet, aplikacioni ju lejon të përdorni të gjitha zonat. Ju mund të bëni gjithçka, nga depozitimi i parave në llogarinë tuaj, për të luajtur lojëra dhe për të hyrë në turne, për të bërë tërheqje dhe më shumë. Mbështetja e plotë e klientit është gjithashtu e disponueshme përmes aplikacionit.

  Kodi i Bonusit GGPoker

  Lojtarët e rinj mund të përdorin kodin e bonusit GGPoker GOPOKER kur bashkohen për të marrë një bonus pokeri me vlerë deri në $600.

  Ky kod zhbllokon aksesin në bonusin më të madh të disponueshëm kur hapni një llogari të re.

  Duke përdorur kodin GOPOKER kur bashkohen me GGPoker , lojtarët e rinj mund të marrin një bonus depozite 100% deri në 600 dollarë, ose mund të zgjedhin të marrin një bonus prej 100 dollarësh në para dhe bileta.

  undefined
  Për të marrë ofertën e bonusit:

  1. Përdorni lidhjet në këtë faqe për të hyrë në faqen zyrtare të internetit GGPoker .
  2. Prekni butonin 'Regjistrohu' dhe plotësoni formularin e shkurtër të regjistrimit që ju kërkon të jepni adresën tuaj të emailit.
  3. Futni kodin tuaj të bonusit. Kur pyeteni nëse keni një kod, shkruani GOPOKER në kutinë e dhënë. Duke përdorur këtë kod bonus, ju mund të kualifikoheni për ofertën maksimale të bonusit.

  Llogaria juaj e re tani është e hapur dhe ju mund të kërkoni bonusin tuaj dhe të shkarkoni aplikacionin GGPoker .

  Së pari për të marrë bonusin tuaj:

  • Hyni në llogarinë tuaj të re
  • Sigurohuni që të vendosni kodin GOPOKER kur ju pyesni nëse keni një kod bonus
  • Bëni depozitën tuaj të parë me para reale
  • Pasi ta keni bërë këtë, do të merrni një bonus depozite 100%.

  Oferta bujare e ndeshjes me para e sheh që GGPoker t'ju japë një ndeshje një me një për çdo dollar të depozituar, deri në një maksimum prej $600. Bonusi kreditohet në llogarinë tuaj të pokerit në këste prej 5 dollarësh sa herë që gjeneroni 20 dollarë në tarifat e grumbullimit neto ose të turneut dhe është i vlefshëm për 90 ditë pasi të keni bërë atë depozitim të parë.
  Nëse preferoni, mund të zgjidhni një ofertë bonus më të ulët prej 100 dollarësh, e cila jepet si para në dorë dhe bileta.

  Me llogarinë tuaj të hapur dhe bonusin tuaj të kërkuar, më pas mund të shkarkoni aplikacionin GGPoker .