Sign in
  GGPoker WSOP

  GGPoker WSOP

  Zbuloni se si të futni satellites WSOP dhe ngjarjet kryesore përmes llogarisë suaj GGPoker .

  • Lajmet e WSOP
  • Regjistrohu për Ngjarjet WSOP
  • Bashkohuni me GGPoker
  • Seri WSOP Online
  • Seritë e qarqeve në internet dimërore
  • WSOP Super Circuit Online Series
  • WSOP Satellites në Las Vegas
  • Satelitët në WSOP Europe
  Lojtarët e pokerit mund të hyjnë drejtpërdrejt në ngjarjet WSOP duke u identifikuar në GGPoker .

  World Series of Poker është ngjarja më e madhe dhe më prestigjioze e lojërave në botë, pasi ka dhënë më shumë se 3 miliardë dollarë në para për lojtarët e pokerit.

  WSOP daton në vitin 1970 dhe është turneu më i gjatë i pokerit në botë.

  Banorët ndërkombëtarë të kualifikuar për të hyrë në platformën GGPoker mund të kualifikohen për turnetë WSOP , me këtë gjigant të pokerit që operon në një numër vendesh anembanë botës.

  Procesi i hyrjes në GGPoker është shumë i drejtpërdrejtë.

  Nëse nuk jeni bashkuar ende, përdorni kodin e bonusit GGPoker GOPOKER dhe mund të merrni deri në 600$ bonus si një lojtar i ri pokeri. Pasi të keni hapur llogarinë tuaj, atëherë mund të regjistroheni për ngjarjet WSOP .

  Lajmet e WSOP

  Regjistrohu për Ngjarjet WSOP


  undefined
  Kur regjistroheni për një turne WSOP , ju kërkohet të përdorni emrin tuaj të vërtetë në vend që të përdorni pseudonimin tuaj GGPoker . Arsyeja për këtë është se dhoma e pokerit ka punuar shumë për t'i qëndruar besnike trashëgimisë së WSOP -it si seria e turneut të drejtpërdrejtë në botë.

  Në një përpjekje për ta bërë përvojën e tavolinës finale të Serisë WSOP Online Series si të ngjashme me atë të një turneu live, emrat e vërtetë përdoren për të shmangur fshehjen pas pseudonimeve, me lojtarët që më pas përballen hapur me kundërshtarët e tyre.
  Duke përdorur emrin tuaj të vërtetë, ju do të jeni pjesë e asaj tradite WSOP e cila daton që nga viti 1970.

  Nëse kualifikoheni për tavolinën finale të një eventi të byzylykëve WSOP , do t'ju kërkohet gjithashtu të luani me emrin tuaj të vërtetë në vend që të përdorni pseudonimin tuaj GGPoker , ndërsa emrat e vërtetë për të gjithë fituesit e çmimeve në para në ngjarjet e byzylykëve do të vihen në dispozicion pas përfundimit të turneun.

  GGPoker nuk do të ndajë informacionin tuaj përndryshe dhe të gjitha të dhënat tuaja mbeten konfidenciale. Ky është një sit i besuar, i licencuar dhe plotësisht i rregulluar në internet i pokerit.

  GGPoker është i disponueshëm në Mbretërinë e Bashkuar, në të gjithë Evropën, Azinë, Kanadanë dhe gjetkë. Nëse jetoni në një vend ku loja në GGPoker nuk lejohet, rregullat në lidhje me juridiksionet e pranuara gjatë WSOP janë strikte. Megjithatë, nëse jeni të gatshëm të zhvendoseni në një vend të pranuar - qoftë edhe në baza të përkohshme - GGPoker duhet të jetë në gjendje t'ju strehojë për ngjarjet WSOP .

  Kur të bashkoheni, do t'ju kërkohet të zgjidhni vendin tuaj të banimit. Nëse një lojtar nuk është në gjendje të zgjedhë vendin e tij nga lista e disponueshme gjatë procesit të regjistrimit, ju nuk do të pranoheni si lojtar, që do të thotë se ka të ngjarë që nuk do të jeni në gjendje të krijoni një llogari.

  Nëse jeni me bazë në Shtetet e Bashkuara, mund të shkoni direkt në WSOP .com për të hyrë në ngjarjet World Series of Poker .

  Lexoni më tej për të mësuar rreth ngjarjeve WSOP të gjetura në GGPoker , por fillimisht na lejoni të shpjegojmë se si të merrni llogarinë tuaj të re me GGPoker dhe si të filloni të luani poker atje.

  Bashkohuni me GGPoker

  Për të hyrë në ngjarjet WSOP në GGPoker , do t'ju duhet një llogari. Nëse jeni ende për t'u bashkuar, këtu është një udhëzues i shpejtë për të filluar:

  undefined
  1. Shkoni në GGPoker .com nëpërmjet kësaj lidhjeje. Sigurohet dhe kontrollohet çdo ditë për t'u siguruar që ju çon direkt në faqen e regjistrimit në faqen zyrtare të internetit.
  2. Prekni butonin 'Regjistrohu' dhe plotësoni formularin e shkurtër të regjistrimit i cili ju kërkon të zgjidhni vendin tuaj dhe të jepni një adresë të vlefshme emaili.
  3. Shkruani kodin e bonusit GGPoker GOPOKER kur pyeteni "A keni një kod bonus?" Përdorimi i kodit siguron që ju të kualifikoheni për bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion.

  Pasi të regjistroheni, ju mund të zgjidhni nga dy oferta të ndryshme bonus. Ju mund të kërkoni 100 dollarë në para dhe bileta falas, ose të merrni bonus depozite deri në 600 dollarë bazuar në fondet që depozitoni.

  Më pas mund të filloni të luani lojërat tuaja të preferuara të pokerit, si dhe lojëra dhe turne që gjenden vetëm në GGPoker . Plus sigurisht, ju mund të hyni në ngjarje WSOP , me datat dhe detajet e plota që gjenden në faqe.

  Seri WSOP Online

  Në vitin 2021 GGPoker dhe World Series of Poker ( WSOP ) bashkuan forcat për t'u ofruar lojtarëve të pokerit në internet jo me bazë në SHBA një shans për të fituar byzylykë ari WSOP , me 33 byzylykë ari të dhënë gjithsej.

  Seritë e qarqeve në internet dimërore

  Duke tërhequr mbi 85,000 pjesëmarrës në 18 ngjarjet e ring, mbi 38 milionë dollarë çmime në para u fituan vitin e kaluar në Winter Online Circuit Series në GGPoker .

  WSOP Super Circuit Online Series

  100 milionë dollarë të garantuara dhe 18 unaza qarku WSOP për t'u fituar. Seria Super Circuit Online Series në GGPoker vitin e kaluar erdhi me një ngjarje kryesore prej 525 dollarësh me 5 milion dollarë GTD - ngjarja kryesore e qarkut më të madh ndonjëherë

  WSOP Satellites në Las Vegas

  Dëshironi të siguroni vendin tuaj në Vegas për World Series of Poker ? GGPoker është vendi për ta bërë këtë!

  Satelitë në WSOP Europe

  Lojtarët në GGPoker kanë mundësinë të fitojnë rrugën e tyre në WSOP Europe, turneu më prestigjioz i kontinentit në Poker live.