Sign in

GGPoker microFestival fillon më 4 qershor

chris-horton
25 maj 2023
Chris Horton 25 maj 2023
Share this article
Or copy link
  • GGPoker shpall Serinë e re të Turneve microFestival
  • Miliona pjesëmarrës priten për ngjarje
  • Blini për të filluar nga vetëm 1 $
GGPoker ka njoftuar detajet e serisë së tij më të re të turneve të pokerit në internet, microFestival i Garantuar prej 10,000,000 dollarësh, i cili do të fillojë në GGPoker.com më 4 qershor.

Seria do të shfaqë qindra ngjarje, me blerje të turneut që fillojnë nga 1 dollarë.

Orari i GGPoker microFestival është hartuar me kujdes për të qenë i aksesueshëm për çdo lojtar pokeri, pavarësisht nga buxheti i tyre.

GGPoker , faqja më e madhe në botë e pokerit në internet, ka thënë se pret që numri i përgjithshëm i pjesëmarrësve microFestival të tejkalojë 2.3 milionë lojtarët e pokerit që morën pjesë në serinë e turneve mini MILLIONS me aksione të ulëta në janar 2023.

Seria e turneut është e hapur për të gjithë lojtarët e regjistruar dhe përfshin disa ngjarje kryesore:

Turneu
Blej-In
Paratë e garantuara të çmimit
Ngjarja kryesore e Mystery Bounty 10,80 $ 10,80 dollarë 1 000 000 dollarë
MILLIONS mikro globale 5 dollarë 250,000 dollarë
Mikro Omaholic Bounty MILLIONS 5,40 dollarë 100,000 dollarë
Micro Zodiac Bounty MILLIONS 21 CN¥ 500,000 CN¥

Sarne Lightman , Drejtor Menaxhues i GGPoker , tha: "Pokeri nuk ka të bëjë vetëm me lojërat e mbushura me presion dhe me aksione të larta që shohim në TV - është një lojë për të gjithë, pavarësisht nga madhësia e bankrollit tuaj.

" microFestival i ynë i ri siguron që ka turne për çdo lojtar të vetëm në komunitetin mbarëbotëror të pokerit, me blerje nga vetëm 1$ dhe garanci të shijshme për të nisur!"

Lojtarët e rinj duhet të përdorin Kodi i bonusit të GGPoker NEWBONUS kur regjistroheni për të filluar me 600$ bonus.

Përveç pretendimit të bonusit të mirëseardhjes, lojtarët e rinj GGPoker mund të fitojnë edhe më shumë shpërblime me promovimin e muajit të mjaltit për të sapoardhurit dhe t'i bashkohen automatikisht programit të besnikërisë së Fish Buffet të GGPoker , me çmime të rregullta në para të ofruara.